Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Administrativ ledelse

Dette er administrasjonen i Rissa kommune. Det vil bli ny organisering i Indre Fosen kommune.

Publisert av Kari Klepp. Sist endret 23.03.2017

Organisasjonskart (PDF, 1010 kB)

Rådmann

Vigdis Bolås
Mobil: 907 44 719
Vigdis.Bolaas@rissa.kommune.no

Assisterende rådmann og helse- og omsorgssjef

Hilde Anhanger Karlsen
Kontortelefon: 73 85 77 37
Mobil:
980 09 605        
Hilde.Karlsen@rissa.kommune.no

Økonomisjef

Ørjan Dahl
Mobil: 414 78 709
Orjan.Dahl@rissa.kommune.no

Personalsjef

Ola Andreas Stavne
Mobil: 900 14 887
Ola.Andreas.Stavne@rissa.kommune.no

Oppvekstsjef

Finn Yngvar Benestad
Kontortelefon: 73 85 77 25

Mobil: 932 08 002 
Finn.Yngvar.Benestad@rissa.kommune.no

Plansjef

Siri Vannebo
Kontortelefon: 73 85 78 82
Mobil: 906 48 645
Siri.Vannebo@rissa.kommune.no

Leder, Fosen IKT

Robert Karlsen
Kontortelefon: 73 85 77 11
Mobil: 901 80 733  
rk@fosenikt.no

Kine Larsen Kimo

Kultursjef
Kontortelefon: 73 85 77 36
Mobil: 970 73 817    
Kine.Larsen.Kimo@rissa.kommune.no

Leder, Fosen Barneverntjeneste

Therese Guddingsmo
Kontortelefon: 73 85 29 50
Mobil: 951 60 673
Therese.Guddingsmo@fosenbarneverntjeneste.no

 
Fant du det du lette etter?
Login for redigering